Hareketli Giyotin Cam

Hareketli Giyotin Cam

Hareketli Giyotin Cam

Hareketli Giyotin Cam Beran Yapı'nın işletme müşterilerine sunduğu en ideal çözümlerden birisidir. Cam kaplama alanında yenilik sunan firmamız fonksiyonel özelliklere sahip üstün teknolojili Hareketli Giyotin Küpeşte hizmeti ile sizlere kullanışlı alanlar yaratmaya devam ediyor. 

Beran Yapı olarak uygulama sağladığımız Hareketli Giyotin Küpeşte sistemimiz uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak açılıp kapatılabilir. Sistemi modemle eşleştirerek telefon veya tablet üzerinden de işlem sağlayabilirsiniz. 

Giyotin cam sistemi olarak adlandırılan Hareketli Giyotin Küpeşte genellikle cafe,otel,restoran ve ticari alanlarda tercih edilmektedir.

Hareketli Giyotin Cam Kullanım Alanları 

Ticari işletmelerde daha sık kullanıma uygun olan Hareketli Giyotin Küpeşte farklı alüminyum ve cam rengi seçenekleri ile mekanlarınıza bütünlük kazandırır. Bütün cam paneller kapandığında dışarıdaki olumsuz hava şartlarından korunmanızı sağlar. İstek üzerine ısı yalıtımı sistemi yaptırarak ortam sıcaklığı korunabilmektedir. 

Hareketli Giyotin Cam Fiyatları

Fiyat hesaplaması yaparken mekanın ölçüsü uygulanacak cam sisteminin 2'li 3'lü ve 4'lü olarak belirlenmesi ve kullanılacak motorun seçilmesi ile belirlenmektedir. 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın
Teklif Al